Çorlu Okul Öncesi Kreş

Çorlu Kreş

Çorlu Okul Öncesi Kreş

Çocuklar dil, motor becerileri, düşünme becerileri, kullanma ve tanıma becerileri oyun, sanat, dans, müzik, hareket ve başkalarıyla etkileşim kurarak geliştirilecektir. En önemlisi, çocuğunuz iletişim becerilerini geliştirirken ve genişletirken, özgüvenlerini geliştirir, yaratıcı olmayı öğrenirken ve okuma, yazma ve matematikle onlara yardımcı olan beceriler geliştiren etkin bir öğrenci olmayı öğrenecektir.

Çocuklar okul öncesi eğitim kurumuna, genellikle dört yaşındayken gider. Çocuğunuzu, çocuk merkezleri, uzun günlük bakım merkezleri, topluluk anaokulları, bağımsız okullar ve az sayıda devlet okulları da olmak üzere çeşitli ortamlarda, finanse edilen bir anaokulu programına kayıt edebilirsiniz. Yerel yönetim, ana komiteler, topluluk organizasyonları, bağımsız okullar ve bazı devlet okulları da olmak üzere bu programlar uygulanır.

Kaliteli bir okul öncesi eğitimi çocuklar için faydalı olacaktır. Saatlerini artırmak ve farklı erken çocukluk ortamlarında programlara erişmek, bu yararı daha da arttırmaktadır. Kaliteli erken çocukluk eğitim programlarının, çocukların öğrenme, sağlık ve davranışlarını, yetişkinliğe uzanan olumlu etkilerle iyileştirdiğini uzmanlarca kabul edilir